NIEINWAZYJNOŚĆ

Bezinwazyjność metody Petit Lady TM oznacza, że nie stosuje się chirurgii, nie ma krwawienia i nie zakłada się szwów. Nie ma bólu i długiego okresu rekonwalescencji. To bezpieczna i - dzięki zautomatyzowaniu lasera - szybka terapia, która obudzi twą kobiecą zmysłowość, naprężając ścianki pochwy i zawężając jej kanał.

Ujędrnienie pochwy jest wynikiem regeneracji włókien kolagenu w jej ścianach wywołanej wiązką laserową. Prowadzi to do odmłodzenia warg sromowych i odzyskania młodego wyglądu pochwy. Wskazaniem do Petit Lady TM są zmiany wywołane porodami czy naturalnym procesem starzenia. Zasięgnij opinii swojego lekarza, aby dowiedzieć się więcej o tej zdumiewająco skutecznej terapii!

 
Petit Lady

Petit LadyTM jest terapią laserową zalecaną przy dolegliwościach pochwy, prowadzoną w sposób wygodny, bezinwazyjny i niechirurgiczny, bez jakiegokolwiek ryzyka efektów ubocznych. W efekcie szybko poczujesz się pewniej w sytuacjach intymnych, odzyskasz poczucie własnej wartości i oczywiście polepszysz jakość życia - a wszystko to bez potrzeby operacji !

 
Petit Lady
 

WSKAZANIA

Ujędrnienie pochwy i jej przedsionka

Sprężystość ścianek pochwy ma zasadniczy wpływ na satysfakcję z życia seksualnego, gdyż w nich mieszczą się miejsca stymulacji, będące źródłem satysfakcji seksualnej. Zabieg odmładzania powoduje zwężenie pochwy i jej przedsionka, zwiększając powierzchnię tarcia podczas stosunku. Dzięki temu doznania są silniejsze, a satysfakcja seksualna obojga partnerów - pełniejsza.

Atrofia (zapalenie zanikowe) pochwy

Objawy towarzyszące zanikowemu zapaleniu pochwy pogłębiają się w miarę upływu czasu. Są nimi suchość pochwy, pieczenie, zanik wydzieliny z pochwy, uczucie swędzenia w okolicach intymnych, pieczenie podczas oddawania moczu, zmniejszona wilgotność pochwy podczas stosunku. Przyczyną jest obniżony poziom estrogenu prowadzący do zmniejszenie grubości i zwiotczenia ścianek pochwy. Ich wysuszanie wywołuje stany zapalne. Mitem jest twierdzenie, że dzieje się tak dopiero po okresie menopauzy. Stan taki może wystąpić także np. podczas karmienia piersią u bardzo młodych kobiet lub w każdej sytuacji, gdy ulegnie obniżeniu poziom estrogenu. Istotne jest określenie problemu i przeciwdziałanie mu, bez względu na wiek kobiety. Właśnie w takich przypadkach łatwa terapia metodą Petit LadyTM przeprowadzona laserem ACTION II pozwala znieść przykre objawy, szybko poprawić funkcjonalność pochwy, a jej tkankom przywrócić młody i zdrowy wygląd.

Poprawa ubarwienia warg sromowych

Laserowa terapia Petit LadyTM nie dotyczy jedynie pochwy – przy zastosowaniu innych narzędzi niż dopochwowych, lekarz jest w stanie przywrócić naturalny kolor i jedwabistą teksturę okolic warg sromowych. Zabieg Petit LadyTM jest więc znaczącym krokiem do uzyskania zdrowej i odmłodzonej waginy.

Poporodowe zmiany pochwy

Ciąża i porody w największym stopniu przyczyniają się do pogorszenia stanu tkanek pochwy, a w konsekwencji do obniżenia jakości doznań seksualnych. Po porodzie słabnie naturalna sprężystość mięśni pochwy, zmienia się jej rozciągliwość i koloryt. Laserowe odmłodzenie pochwy terapią Petit LadyTM pozwala na pełne odzyskanie elastyczności i obkurczenie odmłodzonej pochwy.

Znoszenie objawów wysiłkowego nietrzymania moczu

Ten krępujący problem objawia się bezwiednym wyciekaniem moczu w codziennym życiu, zdarzając się najczęściej przy napięciu mięśni brzucha, a więc podczas kaszlu, kichania, śmiechu, wykonywania ćwiczeń fizycznych czy podnoszenia cięższych przedmiotów. Jest to spowodowane osłabieniem mięśni podtrzymujących cewkę moczową i pęcherz. Najczęściej przyczyną są wielokrotne porody i starzenie organizmu, na schorzenie cierpi więc wiele kobiet, niekiedy już w młodym wieku. Laserowe odmładzania pochwy metodą Petit LadyTM pozwala na budowę lepszego podparcia dla pęcherza i cewki moczowej.

Petit Lady

W razie wątpliwości zapytaj swojego lekarza

  • jak przywrócić jędrność ścianek pochwy i jej przedsionka,
  • jak przeciwdziałać atrofii pochwy,
  • jak poprawić wygląd i przebarwionych warg sromowych,
  • jak poprawić funkcjonalność pochwy po porodzie,
  • jak poprawić nawilżanie pochwy,
  • jak zlikwidować uczucie pieczenia w pochwie, swędzenia i tym podobne przykre sensacje.