Petit Lady

DZIAŁANIE LASERA

Nowa, delikatna i bezpieczna metoda ginekologii estetycznej. Petit Lady TM prowadzona laserem LUTRONIC ACTION II, jest niechirurgiczną i bezinwazyjną metodą odmładzania tkanek pochwy, po której znowu będziesz mogła w pełni cieszyć się swoją naturalną kobiecością.

 
 

Przywracanie jędrności ścianek pochwy laserem Action II metodą 3600Jest ona nad wyraz skuteczna w przypadkach rozluźnienia kanału pochwy lub zanikowego zapalenia pochwy. Nowy kolagen i naprężone tkanki dodatkowo odmładzają wygląd warg sromowych, nadając im zdrowy wygląd i wzmacniając jednocześnie wewnętrzną ściankę pochwy. Unikatowa metoda 360O polega na jednoczesnym, dookolnym naświetlaniu ścianek pochwy w pełnym kącie 360O. Zabieg jest bezpieczny, bezbolesny i nie wymaga okresu gojenia, gdyż nie dochodzi do interwencji chirurgicznej. To nowe podejście w ginekologii jest zalecane dla kobiet, które chcą unikać ryzyka i długiego okresu gojenia, a jednocześnie pragną w szybki sposób doprowadzić do odmłodzenia waginy.

 
Petit Lady

Bezinwazyjna, bezpieczna i prosta terapia Petit LadyTM pozwala znowu cieszyć się pełnią kobiecości. Jeśli chcesz przezwyciężyć objawy, będące wynikiem porodów lub starzenia się organizmu, możesz to teraz osiągnąć! Jest to terapia bez konieczności interwencji chirurgicznej, po której następuje przebudowa kolagenu w tkankach pochwy, powodując w ten sposób jej naprężenie i przywrócenie  utraconej sprężystości.